Hakkımızda

DURMAZ PASLANMAZ ÇELİK MALZEME GEMİ YAN SAN.          VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

            2002 Yılında Tuzla tersaneler bölgesinde faaliyete geçen firmamız, paslanmaz çelik sektöründe bölgesinde öncü firma olmaktan gurur duymaktadır.

           Firmamız sanayimizin ihtiyacı olan malzemeleri, standartlara uygun sertifikalı olarak ithal etmekte ve stoklarında bulundurmaktadır.

          Müşterilerimizin isteklerine daha iyi cevap verebilmek için ürün yelpazesini genişletmeyi amaç edinen firmamız denizcilik sektörü başta olmak üzere Gıda, Kimya, Makine imalatı gibi paslanmaz malzeme kullanan sektörlere hizmet vermektedir.

          Durmaz Paslanmaz olarak firma ana felsefemiz; kaliteli ürünleri ucuz fiyat ve en iyi hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

         Firmamızın pazarlamış olduğu başlıca ürünler arasında; 304 - 316 kalite paslanmaz borular ve fittings ürünleri, dirsekler, flanşlar, redüksiyonlar, paslanmaz hidrolik borular ve paslanmaz hidrolik bağlantı elemanları, paslanmaz dolu malzemeler, sarı fittingsler, galvaniz doğrultusunda özel siparişlere de cevap verebilmektedir.

         Dürüstlük ilkesinden ödün vermeden en kaliteliyi en ucuza hizmetten şaşmadan siparişlerinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı görevimiz bilmekteyiz.

                                                                                         Saygılarımızla